F1 Nieuws

BREAKING: geweldig nieuws voor Verstappen Racing na uitgegeven straf op Nürburgring

Red Bull-coureur Max Verstappen op de Nürburgring
Red Bull Content Pool
F1 Nieuws

BREAKING: geweldig nieuws voor Verstappen Racing na uitgegeven straf op Nürburgring

Red Bull-coureur Max Verstappen op de Nürburgring
Red Bull Content Pool

De wedstrijdleiding van de 24 uur van de Nürburgring heeft geweldig nieuws voor Max Verstappen en Verstappen Racing. Bij de start van de langeafstandsrace heeft Marco Mapelli, de huidige leider in de race op de Nürburgring, een valse start gemaakt. En daar is de Italiaan voor gestraft.

De #130 Lamborghini Huracan GT3 begon op de tweede positie, maar nam voor bocht 1 de leiding in de race al over van de #84 Lamborghini - allebei van Red Bull APT Racing. Na driekwartier rijden ligt de Mapelli nog altijd aan kop, maar zal tijdens zijn pitstop een fikse tijdstraf in moeten lossen.

Door zijn valse start heeft hij namelijk een tijdstraf van 32 seconden ontvangen vanuit de wedstrijdleiding, welke hij in de pitstraat in zal moeten lossen. Dit geeft Verstappen Racing en de andere koplopers een grotere kans op de racewinst.

LIVESTREAM

Bekijk de 24 uur van de Nürburgring hier LIVE:

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties