Lando Norris en Oscar Piastri zijn officieel gediskwalificeerd uit de Grand Prix van Las Vegas. Het McLaren-duo heeft met een illegale auto gereden en kwam na de race niet door de technische keuring. Hierdoor heeft de FIA geen andere keus en moet het Norris en Piastri uit de competitie halen.
Voor McLaren is dit ontzettend pijnlijk, aangezien Norris en Piastri hierdoor een grote klap krijgen in het kampioenschap. Max Verstappen loopt met deze dubbele DSQ 25 punten in op beide McLaren-coureurs en staat nog 'maar' 24 punten achter op Norris in de strijd om de titel. Met Oscar Piastri staat de Limburger inmiddels gelijk in punten.
Lees ook
Max Verstappen komt met bericht na nieuws over diskwalificatie McLaren
McLaren komt met duidelijke boodschap na FIA-onderzoek in Las Vegas
McLaren komt met statement
Vanuit McLaren zal het niet lang duren voor er een statement zal komen over de beslissing van de FIA. Het Britse team heeft een harde klap gekregen en zal in Qatar terug willen slaan, na deze desastreuse dag in Las Vegas.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties