F1 Nieuws

Christian Horner legt groot probleem binnen Ferrari bloot

Christian Horner
BSR Agency
F1 Nieuws

Christian Horner legt groot probleem binnen Ferrari bloot

Christian Horner
BSR Agency

Fred Vasseur heeft onthuld dat de soap rondom de mogelijke komst van Christian Horner voor veel onrust heeft gezorgd, waardoor Ferrari niet rustig heeft kunnen werken. Vasseur onderstreept daarom dat het noodzakelijk was om een statement naar buiten te brengen.

Vasseurs positie stond vorige week ter discussie nadat Horner in een interview had gezegd dat hij openstond voor een terugkeer naar de Formule 1 via Ferrari. De Brit wil eigenlijk alleen terugkeren als hij ook aandeelhouder van een team wordt, maar voor de Italianen maakt hij graag een uitzondering.

Horners uitlatingen zorgden voor onrust rondom Ferrari, want Vasseur zou inderdaad op de schopstoel zitten, zo lieten meerdere mediakanalen weten na het interview van de voormalig Red Bull-teambaas. Uiteindelijk voelde de Scuderia zich genoodzaakt om Vasseur openlijk te steunen via een statement.

In Maleisië vertelt Vasseur dat hij wel eens leukere weken gehad heeft in zijn leven. Volgens de Fransman was het uitbrengen van de verklaring nodig, anders zou de media er simpelweg niet over ophouden en zou er verdere onrust ontstaan binnen het team.

"Als je ziet hoeveel ophef er de hele week in de pers is geweest en al die geruchten, dan denk ik dat we als team in alle rust moeten kunnen werken", zei Vasseur tegen de media.

"En dat was absoluut niet het geval. De verklaring was nodig omdat we iets moesten doen, anders zou het dit weekend weer hetzelfde zijn geweest."

"Maar eerlijk gezegd is het belangrijkste waar we vandaag mee bezig zijn het [creëren van] stabiliteit, de rust in het team en de focus die we nodig hebben, en ervoor zorgen dat we niet de hele dag met dit soort vragen worden geconfronteerd."

Steun voor Vasseur

Vasseur kreeg tijdens zijn persconferentie bijval van James Vowles, de teambaas van Williams.

"Normaal gesproken gaan we elkaar te lijf en steken we elkaar in de rug", zei Vowles. "Maar Ferrari bevindt zich op het moment in de beste positie in het kampioenschap sinds lange tijd."

"Ze hebben dit jaar innovaties aan de auto doorgevoerd, met een achtervleugel en een uitlaatsysteem die we daardoor allemaal hebben gekopieerd."

"Het is een team dat het fantastisch doet, dus voor mij persoonlijk staat het buiten kijf dat Fred de juiste persoon is om dit te doen."

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties