In 2021 wordt de Grand Prix van Australië niet als eerste race van het seizoen verreden. Door het coronavirus moest de race doorgeschoven worden naar november, wat nu wordt benut door de organisatie. Het circuit krijgt namelijk een flinke opknapbeurt.
Het Albert Park Circuit in Melbourne krijgt namelijk al jaren veel kritiek. De baan zou inhalen niet bepaald bevorderen, in een periode waar de Formule 1 al moeilijkheden heeft qua inhalen op de baan. Om dit te verbeteren, is de organisatie begonnen aan de verbouwingen.
Zo worden bocht 1, 3, 6, 13 en 15 wijder gemaakt. De chicane van bocht 9 en 10 verdwijnt en bocht 13 wordt scherper, om inhalen te bevorderen. Bekijk hieronder hoe de nieuwe lay-out er uit moet komen te zien.

Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties