F1 Nieuws

F1-coureur moet vrezen voor diskwalificatie in Canada na onderzoek van FIA

Start Canada Sprint
BSR Agency
F1 Nieuws

F1-coureur moet vrezen voor diskwalificatie in Canada na onderzoek van FIA

Start Canada Sprint
BSR Agency

Esteban Ocon hangt een diskwalificatie boven het hoofd nadat de FIA heeft geconstateerd dat de bandenspanning van de Haas nog vier minuten voor de race is aangepast, terwijl de keuring al was geweest.

Ocon kwam als dertiende over de streep tijdens de Sprint in Canada, maar dat resultaat komt nu dus flink in gevaar. Volgens de regels mag de bandenspanning na een keuring niet meer aangepast worden, maar de Haas-monteurs hebben deze regel aan hun laars gelapt.

Naar de stewards

De kans dat Ocon hierom gediskwalificeerd wordt is fors. Hij moet zich binnenkort melden bij de stewards, waarop een uitspraak zal volgen.

Bekijk het document van de technische keuring hieronder:

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties