Charles Leclerc zal op donderdag niet verschijnen op het Autodromo Enzo e Dino Ferrari in Imola. De Monegask laat de mediadag aan zich voorbijgaan, omdat hij zich niet goed genoeg voelt om zich voor de camera's te melden. Net als Max Verstappen in Miami deed, zal Leclerc de donderdag dus overslaan.
Dat heeft Ferrari bevestigd, nadat er geruchten ontstonden over de afwezigheid van de achtvoudig Grand Prix-winnaar. Leclerc, die de Grand Prix van Emilia-Romagna nog nooit wist te winnen, wordt op vrijdag terug in de auto verwacht, als het F1-circus de eerste twee vrije trainingen van het weekend rijdt. Echter wordt er morgen nog dubbel gecheckt of Leclerc dan wél fit genoeg is om achter het stuur van zijn SF-25 te kruipen.
Lees ook
Bezoek aan Red Bull-fabriek levert Max Verstappen 'cruciale informatie' op voor zege in Imola
'Huwelijk Lewis Hamilton en Ferrari op losse schroeven na bijzondere handeling'
Reservecoureur in actie?
Mocht dat niet het geval zijn - waar Ferrari op dit moment niet van uit gaat - zal de reservecoureur van het Italiaanse team zijn zitje overnemen. In 2025 is dat Guanyu Zhou, die vorig jaar nog voor het F1-team van Sauber uitkwam, als teamgenoot van Valtteri Bottas. De Fin rijdt op zijn beurt dit jaar als reservecoureur bij Mercedes.
Charles is feeling unwell and will not be coming to the track today. He will rest and focus on recovering and we expect him to be in the car tomorrow. pic.twitter.com/uJMLidJT67
— Scuderia Ferrari HP (@ScuderiaFerrari) May 15, 2025
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties