Ferrari is donderdag aan het testen op de Madring, het nieuwste circuit op de Formule 1-kalender. Hoewel het asfalt zelf gereed is, moet er nog heel veel gedaan worden aan de infrastructuur. Fans op social media maken zich zorgen.
Ferrari heeft vandaag een filmdag op het nieuwe Formule 1-circuit. De Madring vormt het toneel van de Grand Prix die op 13 september verreden zal worden, maar na het zien van de staat van het circuit is het de vraag of de race wel door kan gaan.
Het asfalt is namelijk het enige wat momenteel af is. Eerder deze week werd al duidelijk dat er nog de nodige dingen gedaan moesten worden om het hele terrein gereed te maken voor de Formule 1, maar nu wordt pas de schaal daarvan helder.
Naast het circuit is het namelijk een grote bouwput. Er staan vrijwel geen tribunes en ook de infrastructuur om dit aan te leggen ontbreekt in zijn volledigheid.
Bekijk de huidige staat van het circuit hieronder:
Ferrari is already on the track at MadRing
— Holiness (@F1BigData) July 9, 2026
It's the first Formula 1 car to take to the track pic.twitter.com/cBMYDqGph9
Zorgen bij de fans
De race is al over twee maanden en dus moeten er grote stappen gezet worden in de Spaanse hoofdstad. Op social media raken mensen bezorgd.
There is no way this is going to be ready in 2 months
— PIX (@PIXX3L5) July 9, 2026
How’s it gonna be ready in time
— Lewis 🏴 (@LewisSzn_) July 9, 2026
Looks like there's still a lot of work to do.
— Vlad | ₿uilding Wealth (@VladCatalinVDB) July 9, 2026
What's the deadline?
We sure it’s going to be ready?
— Unbiased Sooner (@SoonerUnbiased) July 9, 2026
Lees ook
Opvallend: Schumacher adviseert Red Bull om Max Verstappen te laten gaan
Kelly Piquet doet eerlijke onthulling over de persoon Max Verstappen: 'Hij is iemand die...'
Voordeel voor Ferrari
Ferrari heeft door de filmdag van vandaag in ieder geval een voorsprong op de rest van het veld, want het team heeft als eerste op het nieuwe circuit gereden en daarmee het langst belangrijke data in handen van iedereen op de grid.
Ferrari weet dus voor de rest hoe bijvoorbeeld het gedrag van de auto op de kerbstones is en hoe erg de bandenslijtage is. Andere teams zullen hier later pas achter komen en dus hebben zij minder tijd om gebruik te maken van de informatie.
De Italianen mogen tijdens een testdag maximaal 200 kilometer rijden om beelden te schieten en informatie te verzamelen.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties