Lando Norris heeft de harten van F1-fans verwarmt met een speciaal bezoek aan zijn oude basisschool. De gloednieuwe Formule 1-kampioen ging langs bij zijn school in Bristol om er te praten over zijn prestaties en kinderen te inspireren.
Na een drukke week in Barcelona nam Norris afgelopen maandag de tijd om de Chew Stoke Church School te bezoeken, waar hij als kind naartoe ging. De McLaren-coureur werd warm onthaald door de leerlingen en leerkrachten van de school, met onder meer grote vlaggen.
Die vlag zwaaide Norris zelf ook, toen hij de wedstrijdleider was van een race met steps op het schoolplein. De Brit bezocht ook elk klaslokaal om vragen van kinderen te beantwoorden. Als kers op de taart had hij een cadeautje voor elke leerling van de school.
Als dank voor het bezoek is Norris uitgeroepen hij erelid van de Chew Stoke Church School Society. In een reactie op Facebook laat de school weten zeer dankbaar te zijn voor het speciale bezoek van de nieuwe wereldkampioen.
"We zijn ontzettend dankbaar dat Lando speciaal naar Chew Stoke is gekomen. Het is een ervaring die de kinderen en de hele schoolgemeenschap nooit zullen vergeten. We zijn ervan overtuigd dat het onze leerlingen heeft geïnspireerd om hoge doelen te stellen, groot te dromen en te onthouden dat alles mogelijk is."
Bekijk hieronder een aantal beelden van het bezoek van Norris (tekst gaat verder onder foto's):
“lando visited every classroom, answering more questions, signing items” ❤️🩹 pic.twitter.com/9rECD730hy
— ray (@ln4norris) February 4, 2026
Lando Norris paid a very special visit to his old primary school in Bristol, where he took part in a whole-school assembly and spoke to kids about the importance of perseverance 🧡
— Autosport (@autosport) February 4, 2026
The F1 World Champion visited every classroom, answered questions, signed items, and even waved… pic.twitter.com/V1lltuwmDY
Lees ook
F1-coureur luidt noodklok: nieuwe regels werken mogelijk niet zoals gehoopt
Ferrari slaat toe en kaapt belangrijke engineer weg bij Red Bull
Voorbereiding voor Bahrein
Norris zal verder weinig vrije tijd hebben deze week, want het team van McLaren is druk bezig met de voorbereidingen voor de wintertest in Bahrein, die van de 11e tot de 13e is. Deze week zal ook besteed zijn aan het testen van de betrouwbaarheid van de auto, nadat het brandstofsysteem tijdens de test in Barcelona kuren vertoonde.
"We hebben een probleem met het brandstofsysteem ontdekt en de auto is erg complex", zei Mark Temple, performance technical director van McLaren, over dat probleem. "Dus hebben we besloten om hem terug te brengen naar de garage, hem volledig te demonteren en te achterhalen waar het probleem vandaan komt."
"Over het algemeen zijn we niet voor al te grote verrassingen gekomen te staan. Het gedrag en de besturing van de auto zijn in lijn met wat we hadden verwacht, dus de coureurs worden niet voor verrassingen gesteld."
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties