F1 Nieuws

Ted Kravitz bevestigt onderzoek naar Lando Norris: dít controleert de FIA bij de McLaren-auto

Lando Norris in Las Vegas
BSR Agency
F1 Nieuws

Ted Kravitz bevestigt onderzoek naar Lando Norris: dít controleert de FIA bij de McLaren-auto

Lando Norris in Las Vegas
BSR Agency

Sky Sports-verslaggever Ted Kravitz heeft bevestigd dat de FIA inderdaad een onderzoek uitvoert aan de auto van Lando Norris, na de Grand Prix van Las Vegas. Het McLaren-team liet de Brit de laatste paar ronden op uitzonderlijk laag tempo rijden, uit angst dat er te weinig brandstof in de auto zou hebben gezeten. Maar heeft McLaren hierin genoeg gedaan?

De FIA is op dit moment namelijk een onderzoek aan het uitvoeren aan de MCL39 van Norris, in de garage van McLaren. FIA-directeur Nikolas Tombazis is bij deze inspectie aanwezig en Sky Sports-verslaggever Ted Kravitz kan inmiddels bevestigen dat er inderdaad gekeken wordt naar de legaliteit van de auto van Norris.

Volgens de Brit zouden er twee redenen kunnen zijn voor het onderzoek naar de auto van Norris. "Het zou de brandstof of de slijtage van de skid op de plank kunnen zijn", zegt Kravitz. Voor dat laatste ontvingen Lewis Hamilton en Charles Leclerc eerder dit jaar óók een diskwalificatie, na de Grand Prix van China.

Kampioenschap bij DSQ Norris

Mocht Lando Norris gediskwalificeerd worden, heeft Max Verstappen weer serieus kans om het kampioenschap te winnen. De Nederlander heeft dan een achterstand van 24 punten op de McLaren-coureur, met nog twee races een sprint te gaan. De laatste twee Grand Prix van 2025 zullen dan ongekend spannend worden!

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties