F1 Nieuws

Baas van COTA komt met duidelijke reactie na zorgen om gezondheid van Max Verstappen

Max Verstappen COTA
BSR Agency
F1 Nieuws

Baas van COTA komt met duidelijke reactie na zorgen om gezondheid van Max Verstappen

Max Verstappen COTA
BSR Agency

Bobby Epstein, de circuitbaas van COTA, heeft gereageerd op de zorgen die Max Verstappen heeft over de staat van het circuit. De Nederlander heeft inmiddels onthuld dat hij pijnstillers moet nemen om de rugpijn te verminderen. Die rugpijn wordt veroorzaakt door het hobbelige asfalt van het circuit.

Voorafgaand aan het raceweekend in Amerika maakte Verstappen zich al flink zorgen, omdat hij tijdens een race van het World Endurance Championship had gezien dat het circuit er slecht bijlag. De Nederlander maakte zijn zorgen kenbaar tegenover de officials van het circuit, in de hoop dat er een oplossing zou komen.

Die oplossing is er niet gekomen, zo kon de coureur van Red Bull Racing concluderen na zijn eerste twee trainingen. Op zaterdag had hij nog steeds last van zijn rug en daarom zit hij aan de pijnstillers.

Maar volgens Epstein is er niks aan de hand, behalve één bobbel richting bocht 1. In een gesprek met ESPN gaat de circuitbaas in op de klachten van Verstappen.

"We zijn er deze week pas achter gekomen", begint Epstein over de hobbel richting de eerste bocht. "Anders hadden we het opgelost."

"De andere zaken waar Verstappen het over heeft gehad, alle hobbels op het circuit, hebben we aangepakt. Het circuit verkeert dan ook in een zeer goede staat."

De circuitbaas wil wel even de tijd nemen om wat zaken recht te zetten: "Het gaat over een verzakking, geen hobbel. Als het een hobbel was geweest, dan hadden we deze af kunnen vlakken. In dat geval hadden we het vanavond nog op kunnen lossen, want dat soort werkzaamheden zijn op andere circuits ook wel eens doorgevoerd. Maar als er een verzakking is, spreken we van een hele andere zaak. In dat geval is er geen eenvoudige oplossing voor."

Vaak gelijk

Epstein heeft er geen problemen mee dat Verstappen zich zo openlijk heeft uitgesproken tegen de staat van het circuit.

"Max zegt niet vaak dat ik ongelijk heb, maar hij heeft ook vaak gelijk. Daarnaast is hij doorgaans heel openhartig en dat waardeer ik aan hem", aldus de baas van COTA.

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties