F1 Nieuws

Dani Juncadella komt met verklaring na Verstappen Racing-crash

Dani Juncadella in de Mercedes AMG tijdens start 24 uur Nürburgring
BSR Agency
F1 Nieuws

Dani Juncadella komt met verklaring na Verstappen Racing-crash

Dani Juncadella in de Mercedes AMG tijdens start 24 uur Nürburgring
BSR Agency

Verstappen Racing-coureur Dani Juncadella heeft tijdens de eerste stint van de 24 uur van de Nürburgring de beschikking gehad over de #3 Mercedes-AMG GT3-bolide. De Spanjaard nam de start van zijn rekening van de 24-uursrace, waarna hij het stuur overgaf aan Max Verstappen - die uiteindelijk naar de koppositie in de race snelde.

Nadat Juncadella uit de Mercedes-bolide van Verstappen Racing is gestart, wordt hij geïnterviewd door een journalist van het Nürburgring-kanaal. De teamgenoot van Max krijgt de vraag hoe zijn stint, van slechts één uur, verliep. En dat ging volgens de Spanjaard eigenlijk best wel prima - waarin hij twee auto's voorbijging in de eerste ronde.

"Ik had een hele goede start. De auto voelde goed aan, de warming-up verliep prima. De start was goed, dus ik vond dat het tijd was om wat agressiever te gaan rijden. Toen ik de Audi eenmaal had ingehaald, wilde ik gewoon geduldig blijven achter de Lamborghini's", zo begint Juncadella.

Crash met Lamborghini

In de eerste bocht wist Juncadella voorbij te gaan aan de #16 Audi - die even later uit de race crashte - en deed hij een poging om de #84 Lamborghini van Red Bull ABT Racing-voorbij te gaan. Daarin raakte de teamgenoot van Max Verstappen de band van de Italiaanse bolide, die daardoor een lekke band opliep en direct naar binnen moest.

Over die crash heeft Juncadella niet veel te zeggen. In zijn ogen waren beide partijen onschuldig en was dit simpelweg een racing incident. "In bocht 2 reed ik gewoon aan de binnenkant, ik was niet echt van plan om in te halen, en hij zwenkte een beetje terug. We raakten elkaar heel licht. Ik heb er niet veel van gemerkt. Ik vind het jammer voor hen dat ze een lekke band hebben gekregen. Soms is het gewoon pech. We hebben allebei niets verkeerds gedaan", aldus de Verstappen Racing-coureur.

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties