F1 Nieuws

Geweldig nieuws voor Max Verstappen-fans na nieuws over runplan

Een fakkel gaat af tijdens de start van de 24 uur van de Nürburgring
BSR Agency
F1 Nieuws

Geweldig nieuws voor Max Verstappen-fans na nieuws over runplan

Een fakkel gaat af tijdens de start van de 24 uur van de Nürburgring
BSR Agency

Max Verstappen gaat tóch de laatste stint rijden van de 24 uur van de Nürburgring en mogelijk als winnaar over de streep komen. Dat heeft Verstappen Racing-teamgenoot Dani Juncadella bekend gemaakt bij onder andere DAZN en Viaplay. De Spanjaard heeft het zitje overgenomen van Verstappen in de #3 Mercedes-AMG GT3-bolide, met nog 4 uur te gaan voor het einde van de race.

Juncadella zal de komende twee tot twee en een half uur in de Verstappen Racing-auto zitten, waarna hij het stokje weer over zal dragen aan de teamleider. De viervoudig F1-wereldkampioen zal daarna echter weer in de Mercedes-bolide stappen - in tegenstelling tot de verwachting van eerder deze dag. Verstappen reed vanochtend een dubbele stint, waarna de verwachting was dat zijn teamgenoten de rest van de dag voor hun rekening zouden nemen.

Maar de Spaanse teamgenoot van Verstappen heeft zojuist bevestigd dat de Limburger het einde van de race in de auto zal doorbrengen. De viervoudig F1-wereldkampioen mag de race dan ook afmaken en mocht de #3 Mercedes-bolide dan nog op de koppositie liggen, zal hij als winnaar over de streep komen - wat geweldige beelden op zou leveren.

LIVESTREAM

Bekijk hieronder de livestream van de 24 uur van de Nürburgring:

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties