F1 Nieuws

Pierre Gasly komt met verrassende onthulling: 'Ik heb het verkeerde beroep gekozen'

Alpine-coureur Pierre Gasly heeft het verkeerde beroep gekozen
BSR Agency
F1 Nieuws

Pierre Gasly komt met verrassende onthulling: 'Ik heb het verkeerde beroep gekozen'

Alpine-coureur Pierre Gasly heeft het verkeerde beroep gekozen
BSR Agency

Alpine-coureur Pierre Gasly heeft toegegeven dat hij eigenlijk het verkeerde beroep heeft gekozen. De Fransman moet namelijk de hele wereld overvliegen om het F1-circus te volgen als Formule 1-coureur, maar dat is eigenlijk hetgeen waar hij ontzettend bang voor is.

Gasly heeft het raceweekend in Singapore dan ook aangegrepen om het helemaal anders te doen. Hij heeft in Maleisië de auto gepakt en is 4,5 uur gaan rijden om in Singapore te arriveren. Dit had hij over om maar niet te hoeven vliegen - een vlucht van slechts een uurtje.

Tegenover Viaplay heeft Gasly te kennen gegeven dat hij een hekel heeft aan vliegen en dat hij eigenlijk het verkeerde beroep heeft gekozen: "Ik ben uiteindelijk met de auto gegaan. Een paar stormen doorstaan, een paar buien. Het duurde uiteindelijk 4,5 uur. Maar ik haat vliegen. Ik vind het niet prettig om in de lucht te zijn en de controle kwijt te raken. Ik haat vliegen echt, ik heb het verkeerde beroep ervoor gekozen. Maar iedere vlucht heeft mij een deel van mijn leven gekost", aldus Gasly.

Bekijk HIER het gesprek tussen de Fransman en Viaplay tijdens het raceweekend in Singapore.

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties