Max Verstappen begint deze week aan de laatste test voor het 2026 Formule 1-seizoen. Op het Bahrain International Circuit heeft de Nederlander afgelopen week ook al anderhalve dag achter het stuur van zijn nieuwe Red Bull RB22 gezeten, waarin hij erg veel indruk heeft gemaakt op de concurrentie.
Vanaf aankomende woensdag nemen Verstappen en zijn nieuwe teamgenoot, Isack Hadjar, weer plaats in de 2026 Red Bull-auto. De teamgenoten hebben nog één kans om de nieuwe bolide te testen voor de start van het seizoen in Australië en Red Bull Racing heeft inmiddels het 'run plan' duidelijk gemaakt voor de laatste testweek.
Lees ook
Max Verstappen heeft geweldig nieuws over de nieuwe Red Bull-motor
Voormalig aartsrivaal van Max Verstappen onderuit gehaald door eigen F1-teambaas
Verstappen donderdag pas in actie
Op woensdag, de eerste dag van de laatste testweek, zit Isack Hadjar de gehele dag achter het stuur van de RB22. De Fransman mag de complete woensdag testen en zoveel mogelijk ronden proberen te rijden, zodat hij zich zo goed mogelijk kan voorbereiden op zijn eerste seizoen als Red Bull-coureur.
Max Verstappen zal dan op donderdag de gehele dag in de Red Bull-bolide kruipen. De Nederlander heeft daarnaast ook op vrijdagmiddag de kans om de RB22 te testen, aangezien Hadjar op vrijdagochtend voor het laatst in actie komt voor het Oostenrijkse team.
| Programma Red Bull Racing | |
| Woensdag 18 februari | Isack Hadjar |
| Donderdag 19 februari | Max Verstappen |
| Vrijdag 20 februari | Isack Hadjar/Max Verstappen |
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties