Kersvers Cadillac-coureur Sergio Pérez heeft tijdens een persmoment van zijn nieuwe werkgever onthuld dat hij als eerste door Max Verstappen is gefeliciteerd toen het nieuws van zijn F1-rentree eerder deze week wereldkundig werd.
Na een seizoen langs de kant te hebben gezeten, keert Pérez aankomend jaar terug op de Formule 1-grid. Bij het team van Cadillac, dat aankomend seizoen voor het eerst op de grid te vinden zal zijn, gaat Pérez samen met Valtteri Bottas de fundering leggen voor wat in de toekomst een Grand Prix-winnend team moet worden.
Lees ook
F1-insider kijkt naar titelstrijd en heeft zeer slecht nieuws voor Lando Norris
McLaren-coureurs openen aanval op Max Verstappen voorafgaand aan Dutch GP
FIA voert grote controle uit na klacht over 'illegale auto'
Pérez ontvangt felicitaties van Verstappen
Toen het nieuws van zijn rentree in de Formule 1 bekend werd, ontving Pérez als eerste een felicitatie van Verstappen, zijn voormalig teamgenoot bij Red Bull Racing. Ook andere coureurs feliciteerden de Mexicaanse coureur met zijn terugkeer naar de Formule 1-grid, zo is te zien in de onderstaande video.
aww, max was the first one to reach out to checo to congratulate him with his seat! that’s so kind 🥹❤️ pic.twitter.com/TEaxADZua1
— nini (@SCUDERIAFEMBOY) August 27, 2025
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties