Max Verstappen had het ontzettend moeilijk, tijdens de 2025 Formule 1 Grand Prix van Singapore. De viervoudig wereldkampioen ging als tweede van start op zachte banden, waarmee hij hoopte een aanval te kunnen doen bij pole-sitter George Russell. Maar dit bleek onmogelijk te zijn.
De auto van Verstappen was gewoonweg niet goed genoeg. De Limburger kwam snelheid tekort én had ook nog eens veel moeite om de RB21 op de baan te houden. Meerdere keren meldde Verstappen zich op de boordradio, waarop hij klaagde over zijn materiaal en liet weten dat het bijna onmogelijk was om de Red Bull-bolide te besturen.
Dit is uiteraard niks nieuws bij Verstappen, die altijd kritisch kijkt naar zichzelf en zijn materiaal. Wat wel opvallend was, was dat Max op een gegeven moment hulp vroeg aan zijn team. De viervoudig wereldkampioen kan de problemen bijna altijd eigenhandig oplossen, maar in Singapore had hij het gevoel dat hij hulp vanuit race-engineer Gianpiero Lambiase nodig had.
Lees ook
Lewis Hamilton steunt Max Verstappen en haalt uit naar FIA: 'Gewoon belachelijk'
Uitslag race F1 Grand Prix Singapore 2025
Verstappen vraagt om hulp
Over de radio zei Verstappen op een gegeven moment: "Ik heb het nu écht heel lastig... Help me, alsjeblieft", waarmee hij een bericht liet horen die normaal niet uit Max komt. Lambiase reageerde met een bepaalde instelling die Verstappen moest veranderen op zijn stuur, waarna hij uiteindelijk P2 wist te behouden. Na de race kreeg de regerend titelhouder overigens wel weer een positief bericht van Red Bull-baas Laurent Mekies!
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties