Afgelopen weekend schreef Lewis Hamilton opnieuw geschiedenis in de Formule 1. Met zijn zevende wereldtitel evenaart hij het record van F1-legende Michael Schumacher. Uitgerekend dit weekend haalde ook Perez het podium, en dat vond hij een enorme eer.
Lewis Hamilton wint na de Grand Prix van Turkije voor de zevende keer het wereldkampioenschap. Achter hem finisht Sergio Perez in zijn Racing Point. Het team kende op zaterdag een sterke kwalificatie, en ook op de zondag streden ze vooraan op de grid. De Mexicaan is trots dat hij het podium mocht delen met de zevenvoudig wereldkampioen.
“Bro Lewis, nogmaals gefeliciteerd met de wereldtitel”, begint Perez op Twitter. “Het was een enorme eer om dit moment met jou te delen.
Checo zat zo in het moment en genoot met volle teugen van zijn podiumplaats, dat hij het record van Hamilton nog niet helemaal realiseerde. “Het is lastig om in de emotie dingen te analyseren, maar na een paar dagen besef je pas wat deze mijlpaal betekent voor onze sport”, aldus Perez.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties