Als Charles Leclerc dacht dat zijn race in België niet slechter kon, komt hij bedrogen uit. De Monegask, die eigenlijk als vijfde eindigde op Spa-Francorchamps, heeft een tijdstraf gekregen van de stewards. Tijdens zijn laatste pitstop, gemaakt om de snelste ronde van de race te stelen van Verstappen, kwam hij te snel de pitstraat in.
Hierdoor ontvangt de Ferrari-coureur een vijf seconden straf, waardoor hij achter Fernando Alonso eindigde op de zesde plaats. Hierdoor gaat Leclerc met slechts 8 punten naar Zandvoort, terwijl titelrivaal Max Verstappen 26 punten scoorde in België. De Limburger gaat nu aan de leiding van het kampioenschap met een voorsprong van 96 punten op Leclerc.

Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties