Red Bull-coureur Max Verstappen heeft na afloop van de Grand Prix van China voor de camera van Sky Sports laten weten dat hij niet zal vertrekken bij Red Bull als de RB21 een lastig bestuurbare auto blijft dit seizoen. De Nederlander laat weten dat hij "eigenlijk heel ontspannen" is en "positief" naar de rest van het seizoen kijkt.
Voorlopig is de RB21 geen bolide waarmee Verstappen in staat is om de beide McLaren-coureurs aan te vallen. Daarmee moet de Nederlander een gooi naar zijn vijfde achtereenvolgende wereldtitel voorlopig uitstellen en nemen de vragen over zijn toekomst in de Formule 1 toe. Mocht Red Bull Verstappen dit seizoen namelijk niet in staat stellen om zijn wereldtitel te prolongeren, dan is het volgens veel fans online tijd om te verkassen naar bijvoorbeeld Mercedes of Aston Martin, zeker met het oog op de nieuwe regels die vanaf 2026 van kracht zullen worden.
Blijft Verstappen bij Red Bull?
Na afloop van de race kreeg Verstappen daarom de vraag hoe lang hij nog bereid is om het team te blijven steunen in hun zoektocht naar dé oplossing die de vele problemen van de RB21 kan oplossen. "Ja... ik hoor dit de hele tijd", antwoordt een lachende Verstappen. "Maar voor mij verandert er niets. Ik ben eigenlijk heel ontspannen, heel positief in mijn hoofd. Ik geniet van het leven. Elke keer als ik in de auto spring, probeer ik het zo goed mogelijk te doen. Ik denk aan niets anders, om eerlijk te zijn, in het leven in het algemeen. Binnen of buiten de auto, en dat is het belangrijkste", aldus Verstappen bij Sky Sports.
Lees ook
Max Verstappen geeft Red Bull duidelijke opdracht mee na Grand Prix China
BREAKING: Stewards nemen heftig besluit en diskwalificeren drie coureurs na GP China
Hoop voor Japan?
Verstappen geeft dus aan niet bezig te zijn met een vertrek bij Red Bull en dat heeft mogelijk te maken met zijn sterke pace aan het einde van de race. Ineens kwam zijn RB21 namelijk tot leven en wist hij met rasse schreden in te lopen op Ferrari-coureur Charles Leclerc, wie hij uiteindelijk ook voorbij wist te gaan met nog drie rondes te gaan. Na afloop van de race vertelde Verstappen voor de camera van Viaplay dat als de race langer had geduurd dan 56 rondes, hij mogelijk nog verder naar voren had kunnen komen. Vol hoop reist Verstappen dus af naar Japan, waar hij over twee weken hoopt weer mee te kunnen doen om de overwinning.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties