F1 Nieuws

Max Verstappen haalt verwoestend uit naar Red Bull in Mexico: 'Ik denk dat ik...'

Max Verstappen is woedend op Red Bull Racing in Mexico
Red Bull Content Pool
F1 Nieuws

Max Verstappen haalt verwoestend uit naar Red Bull in Mexico: 'Ik denk dat ik...'

Max Verstappen is woedend op Red Bull Racing in Mexico
Red Bull Content Pool

Red Bull Racing heeft het nog altijd niet voor elkaar om de starts op een juiste manier uit te voeren. Vanaf het begin van het seizoen komen de Red Bull RB22-bolides al niet goed van hun plek tijdens de starts en ook tijdens de vrije trainingen in Mexico was dit het geval. Max Verstappen moest VT1 aan zich voorbij laten gaan, maar zat tijdens VT2 wel in zijn Red Bull-auto.

En tijdens die training, waarin hij bizar incident met Liam Lawson kende, heeft de Limburger een aantal keer een proefstart gemaakt, om te zien of zijn auto beter van de lijn komt voor deze zondag. Dat is namelijk wel heel belangrijk, aangezien het het langste rechte stuk is na een start van de gehele F1-kalender.

De coureurs moeten zo'n 830 meter rijden voor ze bij bocht 1 aankomen en dat zorgt ervoor dat de starts goed moeten zijn. Is dat niet het geval, ga je dat op het gehele rechte stuk richting de eerste bocht merken. En daarom hamert Verstappen er zo op dat Red Bull dit probleem eindelijk eens oplost. Maar helaas was dat tijdens VT2 in Mexico niet het geval.

Verstappen ontploft op de radio

De viervoudig F1-wereldkampioen meldde over de radio dat zijn proefstarts allemaal een groot drama waren. Hij heeft er een gedaan aan het einde van de pitstraat en op het rechte stuk, na afloop van de training. Beide starts verliepen dramatisch en dat wilde de Limburger dan ook duidelijk laten merken over de radio. Hij haalde hard uit richting zijn team en liet weten dat hij beter een Le Mans-type start kan doen, waarin hij zelf de auto aanduwt om er daarna in te springen.

"Ik denk ik dat ik sneller zou zijn als ik bij de start zelf zou sprinten", roept Verstappen richting zijn team op de radio. "Ik doe een start aan het einde van de pitstraat: drama. Ik doe hier nog een start: weer een drama. Waarom veranderen we niet gewoon iets? Of is het misschien beter dat ik een Le Mans-start doe, snap je? Ik ren, duw de auto en spring er dan in en dan start ik de race zelf wel", was Max kwaad.

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties