Christian Horner was zondag voor het eerst sinds zijn ontslag bij Red Bull Racing weer aanwezig bij een Formule 1 Grand Prix. De Brit sprak met veel aanwezigen, maar niet met Max Verstappen. De Nederlander legt uit waarom hij niet met zijn oude teambaas heeft gepraat.
Horner werd in 2025 na de Grand Prix van Groot-Brittannië ontslagen wegens aanhoudende tegenvallende resultaten. Ook de sfeer binnen Red Bull was al tijden niet goed en Horner denkt zelf dat Helmut Marko en Oliver Mintzlaff de knoop na de race op Silverstone hebben doorgehakt.
Sinds zijn exit bij het Oostenrijkse raceteam is Horner druk bezig geweest met het vinden van een terugkeer, maar dan wel op de manier die hij wenst. Zo wil hij niet meer enkel teambaas zijn, maar ook een deel van een team bezitten.
Zondag was Horner opeens bij de GP van Groot-Brittannië, zijn eerste F1-race sinds zijn ontslag. Op geruchten over een mogelijke terugkeer naar de Formule 1 wilde hij niet ingaan.
Verstappen heeft Horner zondag niet gesproken, maar dat is volgens de Nederlander niet erg. De coureur heeft namelijk nog frequent contact met zijn oude chef.
“Ik spreek Christian bijna elke week", zei de Nederlander. "Ik zag hem op de beelden rondlopen, maar eerlijk gezegd heb ik nog geen tijd gehad om iemand te ontmoeten. Het is gewoon erg druk geweest.”
Verstappen liet weten dat de gesprekken tussen hem en Horner niet heel bijzonder zijn: “Ja. Zoals je dat doet met je vrienden, of met mensen die je al heel lang kent.”
Lees ook
Crash op Silverstone heeft enorm nadeel voor Max Verstappen op Spa-Francorchamps
Italiaans medium dropt bom op F1-paddock: 'Toto Wolff heeft Max Verstappen afgewezen'
Veel waardering voor Verstappen
Er waren nog meer grote namen aanwezig bij de GP op Silverstone, waaronder ook Jeremy Clarkson. De voormalig Top Gear-presentator maakt het goed, nadat hij eerder liet weten dat hij in remissie is van zijn prostaatkanker. Ook sprak hij over Verstappen als persoon en de Brit blijkt veel waardering voor de Nederlander te hebben.
"Vorig jaar zat ik twee uur lang met Max Verstappen opgesloten in een piepklein kamertje, en hij is een geweldige kerel. Hij is een van de aardigste mensen die ik ooit heb ontmoet."
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties