Volgens Juan Pablo Montoya hoeft Max Verstappen niet meer te hopen op een kans bij Mercedes. George Russell of Kimi Antonelli presteren dit jaar tot nu toe erg sterk en tenzij zij later in het seizoen zwaar door de mond vallen, is er geen kans dat Toto Wolff aan komt kloppen bij de Nederlander. Verstappen kan zijn gedroomde overstap naar Mercedes dan vergeten, meent Montoya.
Het Formule 1-team van Mercedes is het beste team onder de nieuwe Formule 1-reglementen, vanwege de combinatie van de sterke motor en het goede chassis. Hierdoor zijn de zitjes bij Mercedes het interessants van de gehele grid en heeft Max Verstappen mogelijk zijn nieuwe bestemming gevonden - als Red Bull het niet voor elkaar krijgt om de RB22 dit jaar te verbeteren.
Maar daarin heeft Juan Pablo Montoya slecht nieuws voor de viervoudig wereldkampioen. Mercedes heeft de afgelopen twee seizoenen misschien pogingen gedaan om de Limburger naar Brackley te halen, maar nu zij daadwerkelijk dominant zijn en zowel Russell als Antonelli leveren, kan Verstappen een zitje bij Mercedes vergeten.
In de MontoyAS-podcast liet de Colombiaan onlangs weten dat Max in een lastig parket zit. Hij moet eigenlijk hopen dat één van de Mercedes-coureurs zijn huidige vorm gaat verliezen, anders is zijn kans verkeken... "Het lastige hieraan is dat als Russell en Antonelli goed werk blijven leveren, ze Max niet nodig hebben", zegt Montoya over de situatie van Verstappen.
Lees ook
Enorme stap voor vrouwen in Formule 1: Mercedes-ster staat voor F1-debuut
Toto Wolff deelt bericht van Ferrari-baas en waarschuwt Mercedes voor komende race in Miami
Russell heeft slecht nieuws voor Verstappen
En ook George Russell, één van de hoofdpersonen in dit verhaal, heeft eerder al slecht nieuws gebracht voor Max Verstappen. De Brit liet, nadat hij zijn nieuwe contract had getekend, weten dat hij voor de komende twee seizoenen vast lag bij Mercedes - waardoor Max ook in 2027 zijn zitje niet zou kunnen overnemen.
"Voor mij is het heel simpel. Ik heb net een nieuw contract getekend en daar staat een prestatieclausule in. Ik zal niet helemaal in detail treden, maar het komt erop neer dat als ik presteer op een bepaald niveau, ik sowieso voor Mercedes blijf rijden. Het is een clausule die goed is voor mij én voor het team. En dat is zoals het zou moeten zijn", zo zei Russell over de situatie met Verstappen.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties