Max Verstappen is op dit moment op Sardinië. Op zich is dat niet heel vreemd, aangezien de Nederlander daar aan het genieten is van zijn rust tijdens een Formule 1-vrij weekend. Echter is het opvallend dat er twee luxe jachten zijn aangemeerd bij het Italiaanse eiland, die op naam staan van twee belangrijke personen.
Het ene jacht staat op naam van Max Verstappen, terwijl het andere jacht toebehoort aan Toto Wolff, de grote baas van het Formule 1-team van Mercedes. Volgens F1-Insider was het van tevoren niet gepland dat zowel Wolff als Verstappen op vakantie ging naar Sardinië, maar biedt het wel een unieke kans om in alle rust en privacy gesprekken te voeren over een transfer naar Mercedes.
Op vrijdag werd duidelijk dat Max Verstappen inderdaad naar Sardinië afreisde, waardoor het bericht van F1-Insider waar bleek te zijn. Dit omdat het jacht van Wolff eerder al was vertrokken vanuit de haven in Monaco en aan was gemeerd op het eiland. Maar niet alleen dat Duitse medium maakt melding van een meeting tussen Verstappen en Wolff.
Lees ook
Günther Steiner zet zijn vraagtekens bij enorme ingreep Red Bull
Slecht nieuws voor Red Bull: ontslag Christian Horner gaat monsterbedrag kosten
Ralf Schumacher doet onthulling
Naast F1-Insider heeft ook Ralf Schumacher, voormalig Formule 1-coureur en tegenwoordig analist bij Sky Deutschland, laten weten dat zowel Wolff als Verstappen op Sardinië zou verblijven - de komende dagen. De Duitser, zesvoudig Grand Prix-winnaar en broer van F1-legende Michael Schumacher, verwacht dat dit zal leiden tot een ontmoeting en wellicht ook tot een samenwerking.
"We hebben nog tijd tot de zomerstop. Hij zal tijdens de zomerstop zijn resultaten of beslissing bekendmaken, daar ben ik zeker van", zei Schumacher over Max Verstappen en zijn beslissing over waar hij gaat rijden in 2026. "Het is geen toeval dat er twee boten op Sardinië zijn deze week. De ene is van Toto Wolff en de andere van Max Verstappen. Dus ik kan me voorstellen dat ze waarschijnlijk samen koffie gaan drinken", aldus de Duitser in gesprek met Formel1.de.
Ook de schoonbroer van Max Verstappen, Nelson Piquet Jr., heeft inmiddels bevestigd dat er al gesprekken zijn gevoerd tussen Max Verstappen en Toto Wolff. Dat onthulde de Braziliaan, per ongeluk, in gesprek met de Pelas Pistas Podcast.
"Iedereen weet toch dat ze aan het praten zijn? Het gaat nu om de laatste contract details, maar iedereen weet dat het een optie is. Ze praten met elkaar."
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties