De Grand Prix van Azerbeidzjan gaat van kwaad tot erger voor Ferrari-coureur Charles Leclerc. De Monegask viel uit met een motorprobleem, terwijl hij aan de leiding ging van de race in Baku. Hierdoor verloor hij 25 punten in het kampioenschap aan Max Verstappen. Maar op maandag komt er nóg meer slecht nieuws voor Leclerc.
Volgens Formu1a.uno, een zéér betrouwbaar medium als het gaat om Ferrari-nieuws, is de geplofte motor van Leclerc niet meer te herstellen. Leclerc, die eerder dit seizoen nog een voorsprong van 46 punten had op Max Verstappen, kijkt nu tegen een achterstand aan van 34 punten. En de kans is aanwezig dat dit aankomend weekend nóg meer gaat worden.
De Monegask zat namelijk al aan zijn maximum aantal turbo's, voor hij een gridstraf ontvangt. Als het bericht klopt dat Leclerc zijn motor in Azerbeidzjan vaarwel kan zeggen, betekent het dat hij in Canada ten minste 10 plekken gridstraf gaat krijgen.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties