F1 Nieuws

Formule 1 blijft voor de komende 10 jaar in Saoedi-Arabië racen

Formule 1 blijft voor de komende 10 jaar in Saoedi-Arabië racen
F1 Nieuws

Formule 1 blijft voor de komende 10 jaar in Saoedi-Arabië racen

Formule 1 blijft voor de komende 10 jaar in Saoedi-Arabië racen

Na het heftige weekend voor de Formule E in Saoedi-Arabië, waar een raket werd onderschept tijdens de prijsuitreiking, heeft de Formule 1 directeur voor race promoties, Chloe Targett-Adams, laten weten dat de koningsklasse van de autosport lang in Saoedi-Arabië blijft racen.

Het waren aparte beelden die naar buiten kwamen, van de raketonderschepping boven Riyad, waar het eerste Formule E-weekend van 2021 werd gehouden. Het is niet zeker of de raket gericht was op het circuit, maar het feit dat de kroonprins van Saoedi-Arabië, Mohammed bin Salman, daar was is op zijn minst alarmerend te noemen.

Toch ziet de Formule 1 geen reden om de race voor 2021 af te zeggen in Jeddah. De leiding van de sport heeft namelijk een lange termijn plan voor Saoedi-Arabië.

"Het was voor ons geweldig dat we een deal hebben kunnen sluiten met Saoedi-Arabië, in deze lastige tijden van een pandemie. We zien een samenwerking voor ons van minimaal 10 jaar, misschien nog wel langer", zo begint het hoofd voor race promoties.

"Wat Saoedi-Arabië wil bereiken, voor 2030, laat zien hoe zeer ze aan het groeien en aan het leren zijn. Het is een fascinerend land en we kijken er erg naar uit om de cultuur meer te leren kennen door middel van onze sport", aldus Targett-Adams.

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties