Via Verstappen.com heeft Jos Verstappen laten weten niet deel te nemen aan de start van het rallyseizoen. De Nederlander kampte de afgelopen tijd met migraineachtige symptomen en zal daarom niet aan de start verschijnen in het Belgische Haspengauw.
Verstappen senior was zich al volop aan het voorbereiden voor de start van het nieuwe rallyseizoen toen de klachten begonnen. Ondanks het feit dat Verstappens klachten inmiddels voorbij zijn, is er na overleg met de doctoren besloten om voorlopig nog niet te gaan racen.
Verder loopt er een medisch onderzoek naar de oorzaak van Verstappens klachten. Totdat er een uitslag is zal de Nederlander dan ook niet terg achter het stuur van zijn rallyauto kruipen. Wel zal de voormalig Formule 1-coureur afreizen naar Bahrein om zijn zoon bij te staan tijdens de Formule 1-testdagen en de eerste race van het 2023-seizoen.
Zelf geeft Verstappen senior aan dat hij erg baalt van de huidige situatie. In dezelfde adem zegt de voormalig Minardi-coureur echter dat hij zodra het weer kan gelijk weer achter het stuur van zijn rallyauto wil zitten.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties