Max Verstappen liet tijdens de persconferentie, na de kwalificatie voor de Grand Prix van Portugal, weten dat hij wel eens een testdag in de Mercedes zou willen rijden. In dat geval zou Hamilton een dagje achter het stuur van de Red Bull kruipen.
Op die manier zouden beide heren er achter gekomen hoe veel verschil er tussen de twee auto's zou zitten. Hamilton reageerde hier niet heel enthousiast op, maar zijn team staat wel open voor zo'n testdag.
Mercedes laat op Instagram weten dat Verstappen welkom is om een dagje te testen. Het enige wat hij hoeft te doen is even een belletje plegen naar het Brits/Duitse team!

Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties