F1 Nieuws

Helmut Marko moet Max Verstappen teleurstellen met bericht over RB21

Helmut Marko moet Max Verstappen teleurstellen met bericht over RB21
BSR Agency
F1 Nieuws

Helmut Marko moet Max Verstappen teleurstellen met bericht over RB21

Helmut Marko moet Max Verstappen teleurstellen met bericht over RB21
BSR Agency

Red Bull-topman Helmut Marko heeft in een exclusief interview met De Telegraaf laten weten dat "de komende drie races" nog heel moeilijk zullen worden voor Red Bull. Dat terwijl Marko tijdens het raceweekend in Australië nog liet weten dat de RB21 "over drie tot vijf races" op het niveau van McLaren zou moeten zitten.

Hoewel Max Verstappen tweede staat in het rijderskampioenschap op slechts acht punten achterstand van McLaren-coureur Lando Norris, is er flink wat werk aan de winkel voor het team van Red Bull als het dit jaar met de beide wereldtitels naar huis wil gaan. Verbeteringen aan de snelheid van de RB21 zijn dan ook een must.

Na afloop van de Grand Prix van Australië vertelde Marko dat er verbeteringen zouden komen "over drie tot vijf races". Daarmee doelt Marko op de Grands Prix van Bahrein, Saoedi-Arabië en Miami. "We kennen ze (de problemen met de auto) en we werken er hard aan. Over drie tot vijf races hopen we dat we het kunnen oplossen en dat we de auto op hetzelfde niveau hebben als McLaren", vertelde Marko na afloop van de Grand Prix van Australië bij Viaplay. Vanaf de Grand Prix van Bahrein zou de RB21 dus op het niveau van McLaren moeten zitten.

Marko stelt doelstelling bij

In gesprek met De Telegraaf vertelde Marko echter een hele andere boodschap. Volgens de Oostenrijkse oud-coureur zullen "de komende drie races" nog heel lastig worden voor Red Bull. Volgens Marko zullen de Grands Prix van Japan, Bahrein, Saoedi-Arabië dus "heel moeilijk" worden voor Verstappen en de RB21, dat terwijl dat eerst nog de races zouden zijn waarin er verbetering moest komen.

"Het is onmogelijk om een lastige auto als de RB21 heel snel om te gooien. Maar gisteren (donderdag, red.) heeft Max Verstappen een heel positieve meeting gehad met de engineers. We hebben echt nog wel vertrouwen. Maar realistisch gezien worden de komende drie races nog heel moeilijk voor Red Bull", aldus Marko in gesprek met De Telegraaf.

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties