Max Verstappen is een autocoureur in hart en nieren. Dat blijkt wel uit het feit dat de Nederlander buiten zijn Formule 1-bezigheden ook graag bezig is met andere (virtuele) raceklassen. Verstappen weet echter ook op het gebied van (road legal) supercars een heleboel.
Verstappen heeft namelijk een tijdje terug een Ferrari SF90 gekocht. De wagen heeft een waarde van meer dan 400.000 euro en beschikt over een aantal angstaanjagende specificaties.
De bolide heeft namelijk een V8-motor met een turbo, een motorinhoud van 3.990 cc, acht versnellingen, een topsnelheid van meer dan 340 kilometer per uur en de SF90 gaat van 0 naar 100 in slechts 2,5 seconden.
Verstappen doet Vettel-uitspraak eer aan
Naast de SF90 beschikt Verstappen naar verluidt ook over een Ferrari Monza SP2. De befaamde uitspraak van Sebastian Vettel - "Iedereen is een Ferrari-fan. Zelfs als ze zeggen dat ze dat niet zijn, zijn ze Ferrari-fans" - blijkt dus op waarheid te zijn berust.
Lees ook
Max Verstappen onthult cruciaal onderdeel om Ferrari en McLaren te verslaan in Canada
Ralf Schumacher waarschuwt Max Verstappen: 'Red Bull dreigt in de middenmoot te verdwijnen'
Verstappens SF90 in beeld
Bekijk de foto van Verstappens SF90 hieronder:
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties