F1 Nieuws

Lewis Hamilton laat zich uit over relatie met Max Verstappen: 'Trots vrienden te noemen'

Max Verstappen en Lewis Hamilton in Austin
BSR Agency
F1 Nieuws

Lewis Hamilton laat zich uit over relatie met Max Verstappen: 'Trots vrienden te noemen'

Max Verstappen en Lewis Hamilton in Austin
BSR Agency

De Formule 1-coureurs hebben op donderdagavond in Abu Dhabi hun jaarlijkse diner gehad, waarbij [bijna] alle rijders samenkomen om een hapje met elkaar te eten. In 2025 waren er zeventien coureurs aanwezig en gezamenlijk hebben ze een geweldige tijd gehad tijdens het laatste raceweekend van het jaar.

Dat valt te lezen op Instagram, waar de coureurs de foto van het etentje massaal gedeeld hebben op hun verhalen of in hun feed. Onder andere Lewis Hamilton maakte duidelijk dat hij het ontzettend naar zijn zin heeft gehad met zijn conculega's en gaf zelfs aan dat hij de andere coureurs op het etentje 'zijn vrienden' noemde.

Daarbij was ook opvallend dat Hamilton náást Max Verstappen stond, zijn voormalige aartsrivaal in de Formule 1, toen de twee een heftige titelstrijd uitvochten in 2021 - welke werd beslecht in Abu Dhabi. De relatie tussen de twee is inmiddels flink verbeterd en Verstappen mag zich dus inmiddels een vriend van Hamilton noemen, zo valt te lezen in het verhaal van de Brit.

"Klas van 2025", zegt Hamilton over de foto's met zestien andere coureurs - Fernando Alonso, Lance Stroll en Nico Hülkenberg kwamen niet opdagen. "Wij zijn de enige mensen ter wereld die doen wat we doen en daarvoor hebben we ontzettend veel geluk. Ik ben dankbaar voor deze groep coureurs waartegen ik het voorrecht heb te racen en ook al zijn we concurrenten, er is niets dan respect en ik ben trots om ze vrienden te noemen. Hoop jullie allemaal een geweldige laatste race van het seizoen te bezorgen", aldus de Ferrari-coureur.

Tekst gaat verder onder social media-post

Ook Verstappen genoot

Het is duidelijk dat ook Max Verstappen genoten heeft van het etentje in Abu Dhabi. Op zijn Instagram laat de Red Bull-coureur, die dit weekend nog altijd een kans heeft om het Formule 1-kampioenschap te winnen, weten dat hij een goede tijd heeft gehad.

"Good times", schrijft Verstappen over het etentje met zijn collega's, wat inmiddels al aardig wat jaartjes een traditie is in de Formule 1.

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties