F1 Nieuws

McLaren komt met nieuw bericht over toekomst Richard Verschoor

Richard Verschoor
BSR Agency
F1 Nieuws

McLaren komt met nieuw bericht over toekomst Richard Verschoor

Richard Verschoor
BSR Agency

Richard Verschoor gaat zich bij het ELMS-team van McLaren voegen. Dat heeft het Britse raceteam donderdag bekendgemaakt op social media.

McLaren heeft de verdeling van de coureurs in het Driver Development Programme gedeeld op Instagram. Daarmee is ook de komst van Formule 2-kampioen Leonardo Fornaroli bekendgemaakt. De Italiaan is in 2026 samen met Pato O'Ward de reserverijder bij het Formule 1-team van McLaren.

In datzelfde bericht is de nieuwe klasse van Verschoor duidelijk geworden. De Nederlander gaat rijden in de European Le Mans Series, oftewel ELMS. De ELMS is een Europees kampioenschap voor langeafstandsraces, georganiseerd door de ACO (Automobile Club de l’Ouest), dezelfde organisatie achter Le Mans.

Geen verrassing

Dat Verschoor aan deze serie mee gaat doen, komt niet geheel als een verrassing. De Nederlander stond namelijk al op de voorlopige deelnemerslijst van de ELMS voor 2026. In april zal Verschoor beginnen aan zijn eerste seizoen in een LMP2-bolide.

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties