Red Bull Racing heeft donderdag haar bolide voor 2022 - de RB18 - al onderworpen aan een shakedown. Max Verstappen mocht zijn nieuwe auto al besturen, maar het Oostenrijkse team heeft geen enkel beeld van deze test naar buiten gebracht. Wel waren er donderdagavond al wat screenshots naar buiten gekomen van aanwezigen die de RB18 stiekem hadden gefilmd.
Inmiddels zijn er nog wat foto's boven komen drijven, waardoor we een steeds beter beeld krijgen van de nieuwe bolide van Verstappen en Sergio Pérez voor 2022(al zijn de foto's nog steeds ontzettend wazig). Bekijk hieronder de laatste beelden van de RB18, tijdens de filmdag op Silverstone.


Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties