F1 Nieuws

Charles Leclerc over 'interne problemen' met Carlos Sainz: 'Hoort bij Ferrari'

Charles Leclerc over 'interne problemen' met Carlos Sainz: 'Hoort bij Ferrari'
Ferrari F1 Media
F1 Nieuws

Charles Leclerc over 'interne problemen' met Carlos Sainz: 'Hoort bij Ferrari'

Charles Leclerc over 'interne problemen' met Carlos Sainz: 'Hoort bij Ferrari'
Ferrari F1 Media

Het gaat de laatste maanden steeds vaker over de manier van werken van Charles Leclerc en Carlos Sainz binnen Ferrari. De teamgenoten hebben een aantal incidenten meegemaakt op het circuit, wat voor spanning zou zorgen in de paddock.

Op social media wordt veel geroepen over spanningen tussen Leclerc en Sainz, die erg aan elkaar gewaagd zijn dit seizoen. Onder andere in Groot-Brittannië ging het mis, toen Leclerc dwars werd gezeten door Sainz in zijn laatste run in Q1, waarna hij over de board-radio nogal kritisch was over zijn teammaat.

Maar volgens Leclerc is het allemaal wat uit zijn verband gerukt. De Monegask is veel actief op social media en ziet daar regelmatig een gerucht voorbijkomen dat Sainz en hij elkaar de tent uitvechten achter de schermen. Bij Autosport.com reageert Leclerc daar nu op.

"Ik ben vrij actief op sociale media, dus ik zie wat er allemaal gezegd wordt. Ik denk dat het met Carlos een beetje wordt opgeblazen. We hebben een geweldige relatie. Buiten de auto weten we hoe we moeten samenwerken en we kunnen het heel goed met elkaar vinden omdat we veel interesses delen", begint Leclerc.

"Tegelijkertijd is er veel concurrentie tussen ons. Maar we zitten in de F1 en ik hou van de sport omdat er concurrentie is. Ik denk dat het geweldig is om dat te hebben."

Hoort bij het zijn van een Ferrari-coureur

Het is volgens Leclerc overigens ook niet vreemd dat het er soms wat verhit aan toegaat tussen Sainz en hem op de board-radio. De vijfvoudig GP-winnaar meent dat dit erbij hoort als je voor Ferrari rijdt.

"Soms is er wat discussie over de radio over sommige situaties, maar dat is gewoon omdat we competitief zijn en allebei het allerbeste resultaat willen behalen. Dat zijn dingen die normaal zijn. Ik denk dat het er ook bij hoort dat je een Ferrari-coureur bent en in de schijnwerpers staat, waarschijnlijk vaker dan anderen. Maar dat is prima."

"Uiteindelijk weten we binnen het team dat we een goede relatie hebben en dat we naar dezelfde doelen toe werken", aldus Leclerc.

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties