F1 Nieuws

Gridstraf dreigt voor Sergio Pérez na overtreding in kwalificatie

Gridstraf dreigt voor Sergio Pérez na overtreding in kwalificatie
F1 Nieuws

Gridstraf dreigt voor Sergio Pérez na overtreding in kwalificatie

Gridstraf dreigt voor Sergio Pérez na overtreding in kwalificatie

De kans is groot dat Red Bull Racing de race in Australië niet vanaf plek twee én drie mag starten. Sergio Pérez wist zijn RB18 op de derde plaats te kwalificeren, maar staat 'under investigation' voor een incident in de tweede kwalificatiesessie. De Mexicaan zou geen gehoor hebben gegeven aan gele vlaggen in sector drie.

In de laatste sector schoot George Russell van de baan, nadat hij met zijn linker voorband het gras raakte in bocht 11. De Brit bleef daar staan voor hij weer veilig de baan op kon, waardoor er een gele vlag hing in die mini sector. Maar Sergio Pérez wist zich daar juist te verbeteren, wat eigenlijk niet mogelijk zou moeten zijn.

De stewards lieten direct weten dat het incident van Pérez bekeken zou worden en even later maakten ze bekend dat het ná de kwalificatie besproken zou worden met de Mexicaan zelf. Mocht de teamgenoot van Max Verstappen inderdaad geen gehoor gegeven hebben aan de gele vlaggen, staat hem waarschijnlijk een drie of vijf plaatsen gridstraf te wachten.

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties