Hoewel er pas vanaf vrijdag gereden gaat worden in de Formule 1, is Max Verstappen nu al op het circuit te vinden. Niet op het circuit van Suzuka, maar van Fuji. De viervoudig wereldkampioen trotseert de iconische baan in een Nissan Z Nismo GT500.
Elke mogelijkheid die Verstappen heeft om een circuit te bezoeken, grijpt de Nederlander met beide handen aan. Terwijl alle coureurs genoten van een vrij raceweekend, deed Verstappen mee aan de NLS2. De drang van Max lijkt niet te stoppen, want de Nederlander is nu alweer op het circuit te vinden.
Lees ook
Verstappen gaat mogelijk toch racen ondanks annulering GP Bahrein en Saoedi-Arabië
Wat is er met Fernando Alonso? Aston Martin-coureur komt later naar Japan
Fraaie beelden
Aanwezige toeschouwers hebben de Red Bull Racing-coureur gespot. Op beelden is te zien hoe Verstappen over de natte baan rijdt met de razendsnelle Nissan. Bekijk deze hieronder:
Max is at the Fuji Speedway and driving the Nissan Z NISMO GT500 in Red Bull livery! pic.twitter.com/MvX9PXGzSQ
— Verstappen News (@verstappenews) March 25, 2026
Max Verstappen is currently at the Fuji Speedway driving a Nissan Z NISMO GT500 in a Red Bull livery
— Holiness (@F1BigData) March 25, 2026
📽️@Tzuyutan_x pic.twitter.com/aMcPRwQBVl
NISSAN Z NISMO GT500
— kazu23 (@kazu23_35) March 25, 2026
Max Verstappen🇳🇱
ずっと見たかった光景…
あまりにも人生すぎる…
まさかマックスが、マックスがニスモのGT500乗るなんて😭😭😭
本当に幸せすぎました😭😭
しかもすっごい攻めてた!!#SUPERGT pic.twitter.com/K2SArlf3Kq
more of max driving around a wet fuji speedway! 🌧️🌧️ pic.twitter.com/SLrZOBezuk
— nini (@SCUDERIAFEMBOY) March 25, 2026
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties