F1 Nieuws

Max Verstappen spreekt zich uit over 'ruzie' tussen Verstappen-kamp en Red Bull-leiding

Red Bull-coureur Max Verstappen in de paddock in Saoedi-Arabië
BSR Agency
F1 Nieuws

Max Verstappen spreekt zich uit over 'ruzie' tussen Verstappen-kamp en Red Bull-leiding

Red Bull-coureur Max Verstappen in de paddock in Saoedi-Arabië
BSR Agency

Max Verstappen heeft tijdens de mediadag in Saoedi-Arabië veel vragen moeten beantwoorden over zijn toekomst bij Red Bull Racing. Na de Grand Prix van Bahrein werd er een hoop gespeculeerd over het contract van Verstappen bij het Oostenrijkse team, waar hij wellicht na dit jaar al zou kunnen vertrekken, waarbij er ook nog eens geschreven werd over een ruzie tussen het Verstappen-kamp en Red Bull.

Na de race op het Bahrain International Circuit zou Raymond Vermeulen, de manager van Max Verstappen, namelijk in een 'ruzie' zijn beland met Red Bull-adviseur Helmut Marko. Dat wist Sky Sports-verslaggever Ted Kravitz te melden, afgelopen raceweekend. Vermeulen zou woedend zijn mening hebben geuit over het team richting Marko, die volgens Kravitz niks in te brengen had tegen de tirade van de manager van Verstappen.

Het is dan ook niet gek dat er getwijfeld wordt over de toekomst van Verstappen bij het team. Als er daadwerkelijk mot is tussen het kamp van de coureur en zijn werkgever, kan dat weleens zorgen voor een breuk tussen de partijen. Maar daar is volgens Max Verstappen helemaal geen sprake van. De Nederlander laat weten dat hij juist positieve gesprekken heeft gevoerd met Red Bull, de afgelopen weken.

"Ik denk dat we de afgelopen weken echt goede gesprekken hebben gehad over de auto. Ik denk dat we allemaal op één lijn zitten, we proberen gewoon de situatie beter te maken. Het verandert niets", zegt Verstappen over de geruchten over zijn toekomst. "Ik denk er niet over na [de geruchten], ik kijk het gewoon van race voor race aan. Hopelijk gaat het hier beter dan in Bahrein."

“Het is sowieso uit mijn handen, als we niet de snelste zijn is het heel moeilijk om voor een kampioenschap te vechten. Ik heb goede hoop dat we nog dingen kunnen verbeteren, maar laten we kijken wat we krijgen."

Goed gesprek tussen Vermeulen en Marko

Verstappen kijkt daarbij ook terug naar de vermeende 'ruzie' tussen Raymond Vermeulen en Helmut Marko. Waar er volgens Kravitz duidelijk narigheid tussen de twee was, kan Max vertellen dat ze op normale wijze een gesprek met elkaar gevoerd hebben.

“Voor zover ik weet, hadden ze een gesprek over alles, wat volgens mij is toegestaan. Ik denk dat we allemaal gefrustreerd achterbleven met het resultaat, met de dingen die fout gingen in de race. En ik denk dat Raymond en Helmut daarover spraken, en Christian [Horner] kwam zelfs langs en ze hadden allemaal een gesprek. Ik denk dat dat moet kunnen", aldus de viervoudig wereldkampioen.

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties