F1 Nieuws

Red Bull laat zich uit over het mogelijk kwijtraken van Max Verstappen aan Mercedes

Max Verstappen staat de pers te woord na de kwalificatie in Oostenrijk
Red Bull Content Pool
F1 Nieuws

Red Bull laat zich uit over het mogelijk kwijtraken van Max Verstappen aan Mercedes

Max Verstappen staat de pers te woord na de kwalificatie in Oostenrijk
Red Bull Content Pool

Mercedes is in gesprek met Max Verstappen. Dat heeft George Russell bekend gemaakt tijdens het raceweekend in Oostenrijk. De Brit, die zelf ook vecht voor een plekje bij Mercedes in 2026, heeft erkent dat hij wellicht moet accepteren dat er geen zitje voor hem beschikbaar is bij het team uit Brackley, omdat Toto Wolff voor Max Verstappen wil gaan.

"Mercedes wil weer aan de top staan, en als je weer aan de top wilt staan, moet je ervoor zorgen dat je de beste coureurs, de beste ingenieurs en de beste pitcrew hebt, en dat is wat Mercedes nastreeft. Het is dus niet meer dan normaal dat er gesprekken gaande zijn met coureurs als Verstappen", zo zei George Russell over de gesprekken tussen Mercedes-baas Toto Wolff en de viervoudig wereldkampioen.

En op het moment dat Wolff geconfronteerd werd met deze uitspraken van Russell, kon de Oostenrijker niet ontkennen dat er inderdaad gesprekken gaande waren. Echter wilde de Mercedes-baas geen openbare uitspraken doen over dit onderwerp, omdat dit soort gesprekken in zijn ogen achter gesloten deuren horen plaats te vinden.

Wat vindt Red Bull van deze uitspraken?

Het is allemaal leuk en aardig dat Wolff aangeeft in gesprek te zijn met Max Verstappen, maar wat vindt Red Bull Racing van deze opmerkingen? Wolff heeft het namelijk wel over de stercoureur van het team uit Milton Keynes, die daar tot en met het einde van 2028 onder contract staat. En het is duidelijk dat Christian Horner de uitspraken van Toto Wolff dan ook niet al te serieus neemt.

"Om eerlijk te zijn, besteden we er niet veel aandacht aan. Het zijn slechts geruchten. We weten heel goed waar we staan met Max en wat onze contractuele verplichtingen ten opzichte van Max zijn. Dus ja, de rest is op dit moment slechts veel rumoer", zo zei de Red Bull-teambaas tegenover Sky Sports in Oostenrijk.

Ook Red Bull-adviseur Helmut Marko werd gevraagd naar de situatie van Max Verstappen en Mercedes. En de Oostenrijker liet weten dat hij snapte waarom Wolff achter de Nederlander aanzat.

"Toto wil winnen. En hij weet heel goed dat als hij een Max Verstappen heeft, zijn kansen groter zijn."

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties