De tweede vrije training voor de Grand Prix van Azerbeidzjan is positief afgesloten door Red Bull Racing. Het Oostenrijkse team wisten op de eerste én tweede plek te finishen, waarbij Sergio Pérez de snelste tijd van de middag neerzette. De Mexicaan was met een ronde van 1:42.115 een tiende sneller dan teamgenoot Max Verstappen.
Achter het Red Bull-duo waren de Ferrari-coureurs Carlos Sainz en Charles Leclerc terug te vinden. Laatstgenoemde maakte nog wel een momentje mee in bocht 15, waarbij hij zich verremde en in de muur belandde. Gelukkig voor de Monegask verloor hij alleen zijn voorvleugel en kon hij zijn Ferrari SF21 terug naar de pits brengen.
Mercedes zwak
Waar de tweede vrije training voor Red Bull Racing goed verliep, was het niet zo rooskleurig voor Mercedes. Lewis Hamilton en Valtteri Bottas wisten beide niet om in de top 10 te komen, met een elfde plek voor Hamilton en een zestiende plaats voor Bottas.
De zevenvoudig wereldkampioen moest een seconde inleveren op de tijd van Pérez, terwijl zijn Finse teamgenoot een pijnlijke twee seconden tekort kwam. Op de board-radio liet Hamilton wederom zijn onvrede blijken over de balans van de W12, waarbij hij niet het gevoel had dat Mercedes dit weekend het gat zal gaan dichten.
Het volledige overzicht van de tweede vrije training is hieronder te bekijken:
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties