F1 Nieuws

Zorgen bij Red Bull om betrouwbaarheid krachtbron

Zorgen bij Red Bull om betrouwbaarheid krachtbron
F1 Nieuws

Zorgen bij Red Bull om betrouwbaarheid krachtbron

Zorgen bij Red Bull om betrouwbaarheid krachtbron

Voor de tweede keer in 2022 heeft Max Verstappen de race niet uit kunnen rijden door een probleem met de Red Bull Powertrains-motor. Net als in Bahrein viel de Nederlander uit in Australië, waardoor Charles Leclerc flink uit kan lopen in het kampioenschap. Na slechts drie Grand Prix is het gat tussen de twee al 46 punten.

In 2021 was de betrouwbaarheid van de Honda-motor juist zó goed, maar daar lijkt niks meer van over in 2022. Zowel Verstappen als Pérez vielen uit in Bahrein met een motorprobleem, waarna Red Bull de race wist te winnen in Saoedi-Arabië. Het leek erop alsof Red Bull Racing de problemen had opgelost, maar in Australië ging het weer mis.

Verstappen moest zijn RB18 stilzetten met een kapotte krachtbron, maar dat waren niet de enige zorgen voor Red Bull Powertrains dit weekend. Yuki Tsunoda moest al zijn derde motor van het seizoen gebruiken in de derde race, waarbij het ook niet zeker is of Verstappen zijn motor kan behouden voor de Grand Prix van Imola.

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties