F1 Nieuws

Lando Norris komt met bericht na 'domme' uithaal richting Max Verstappen en Lewis Hamilton

69393b88216fb
Red Bull Content Pool
F1 Nieuws

Lando Norris komt met bericht na 'domme' uithaal richting Max Verstappen en Lewis Hamilton

69393b88216fb
Red Bull Content Pool

Regerend wereldkampioen Lando Norris heeft zich na het behalen van zijn wereldtitel verontschuldigd vanwege enkele "domme" opmerkingen over Max Verstappen en Lewis Hamilton in het verleden.

Zo zei Norris afgelopen seizoen dat wanneer Verstappen over de snelste auto beschikte, hij het veld domineerde. Daarnaast was het Norris die na een opmerking van Hamilton over de snelheid van Norris' McLaren auto tegen Hamilton zei dat hij "zeven jaar geleden een snelle auto had" en dat hij "er het beste van had gemaakt en nu zijn wij aan de beurt".

Norris heeft spijt van opmerkingen over Verstappen en Hamilton

Van die opmerkingen heeft Norris echter spijt. "Ik weet dat ik soms domme dingen zeg, en ik zeg soms dingen over Max, of ik heb in het verleden misschien dingen gezegd waar iedereen het over heeft, over Lewis. Sommige dingen betreur ik en ik zou willen dat ik ze terug kon nemen en dat ze nooit uit mijn mond waren gekomen", begon de wereldkampioen, geciteerd door PlanetF1.

"Maar ik geloof oprecht dat ik meer respect heb voor anderen dan wie dan ook. Ik heb meer respect voor Oscar. Ik heb meer respect voor Max. Ik probeer Lewis zoveel mogelijk respect te tonen – hij is zevenvoudig wereldkampioen. Hij is de beste coureur, je kunt hem vergelijken met Schumacher, de beste coureur die ooit in de Formule 1 heeft gereden.

"Ik ben daar nog lang niet. Misschien zal ik dat ook nooit zijn. Ik droom van dat soort dingen. Ik droomde van vandaag, en ik heb er één van de zeven weten te bereiken, in vergelijking met hem. En heb ik spijt van sommige opmerkingen die ik misschien heb gemaakt in de cooldown rooms of wat dan ook?

"Ja. Maar veel daarvan zijn in het heetst van de strijd gezegd. En tegen de tijd dat ik het heb gezegd, denk ik: 'Waarom heb ik dat in vredesnaam gezegd?' Dus ik probeer zo oprecht mogelijk te zijn. Ik probeer altijd de waarheid te spreken. Ik probeer jullie nooit een verkeerd beeld van dingen te geven.

"Als ik denk dat we gaan winnen, zeg ik: ‘Ik denk dat we gaan winnen’. Als ik denk dat Red Bull snel zal zijn of waarschijnlijk snel zal zijn, zeg ik dat. Ik probeer altijd eerlijk te zijn – ik heb er niets aan om dingen voor jullie te verbergen.

"En weet je, diep van binnen, haat ik het echt als jullie onzin over mij schrijven? Ja, dat doe ik. Maar zo is het leven, en ik heb geleerd om met sommige dingen beter te leren leven. Ik waardeer ook dat iedereen zijn eigen mening heeft, of ze mij nu leuk vinden of niet, of iemand anders beter vinden of niet, zoals we net hebben besproken. Ik ben blij dat ik dit seizoen dingen op mijn manier heb gedaan.

"Ik heb het op mijn manier gewonnen, met mijn stijl om gewoon een goed mens en een goed teamlid te zijn. En daar ben ik trots op. Wat andere mensen er ook over willen schrijven en zeggen, niemand weet echt wat er aan de hand is, behalve de mensen die erbij betrokken zijn.

"En ik hoef niet naar die dingen te luisteren. Dus zolang ik weet dat ik goed werk heb geleverd, wat ik nu aan mezelf heb bewezen, is dat het enige waar ik echt naar hoef te luisteren. Het gaat nu om mijzelf en mijn team. En dat is alles wat ik nodig heb", aldus Norris.

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties