F1 Nieuws

Relatie Lewis Hamilton en race-engineer onder hoogspanning? Vreemd radiobericht na race in Monaco

Ferrari-coureur Lewis Hamilton in Monaco
BSR Agency
F1 Nieuws

Relatie Lewis Hamilton en race-engineer onder hoogspanning? Vreemd radiobericht na race in Monaco

Ferrari-coureur Lewis Hamilton in Monaco
BSR Agency

Lewis Hamilton en race-engineer Riccardo Adami lijken het even niet zo goed te kunnen vinden met elkaar bij Ferrari. De Brit, die afgelopen winter de overstap maakte naar het team uit Maranello, probeerde tijdens de Grand Prix van Monaco een aantal keer met zijn engineer te praten, maar kreeg telkens niet het gewenste antwoord.

Hoe langer de race duurde, hoe minder Adami zei tegen Hamilton, die op een gegeven moment vroeg of hij nog altijd zo'n grote achterstand had op zijn concurrenten als eerder in de race. Echter kreeg de zevenvoudig wereldkampioen weer geen antwoord op zijn vraag, waarna hij duidelijk maakte dat hij daar niet van gediend was - al liet hij ook merken dat het voor zijn race niet veel uitmaakte, aangezien hij niet de snelheid had om de top vier uit te dagen.

"Liggen ze nog steeds een minuut voor?", vroeg Hamilton aan Adami, die daarna vertelde welke coureur op welke positie reed. Hamilton counterde met: "Je geeft geen antwoord op mijn vraag", en zei daaropvolgend: "Het maakt niet echt uit denk ik, ik ben gewoon benieuwd of ik een minuut achterloop of..."

Hamilton krijgt geen reactie

En na de race werden de radioberichten tussen Hamilton en zijn engineer nog wat vreemder. Althans, als er berichten zouden zijn. Nadat de Brit over de streep kwam kreeg hij namelijk niks te horen vanuit de Ferrari-garage, wat ertoe leidde dat Hamilton aan zichzelf én zijn relatie met Riccardo Adami begon te twijfelen.

In zijn uitloopronde vroeg hij dan ook: "Ben je boos op mij of zo?". Maar ook daar kreeg de zevenvoudig wereldkampioen geen antwoord op. Het zorgde voor nogal wat ophef op social media, waar de Hamilton-fans nú al klaar zijn met de streken bij Ferrari. Het Italiaanse team wordt al jaren voor de gek gehouden voor de soms vreemde keuzes en het aparte gedrag richting de coureurs en daar krijgt nu ook Hamilton mee te maken.

Hoe lang gaat dit nog goed...

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties