F1 Nieuws

Alex Albon: ‘Ik ga er niet mee akkoord als ik terug moet naar AlphaTauri’

Alex Albon: ‘Ik ga er niet mee akkoord als ik terug moet naar AlphaTauri’
F1 Nieuws

Alex Albon: ‘Ik ga er niet mee akkoord als ik terug moet naar AlphaTauri’

Alex Albon: ‘Ik ga er niet mee akkoord als ik terug moet naar AlphaTauri’

Alexander Albon presteert ondermaats in zijn RB16 en lijkt zijn stoeltje volgend jaar af te moeten staan aan Sergio Perez of Nico Hülkenberg. Echter is de Thaise coureur niet van plan om zijn plekje zomaar vrij te geven.

Met alle geruchten en speculaties rondom het tweede zitje bij Red Bull Racing, laat Albon van zich horen. De 24-jarige coureur zou het niet accepteren als hij terug wordt gezet naar AlphaTauri.

“Nee, ik zal er niet mee akkoord gaan als ik terug moet naar AlphaTauri. Het is de droom van iedere coureur om op zo’n hoog niveau te racen. Dat doe ik bij Red Bull, en ik wil hier door blijven gaan”, aldus een duidelijke Albon tegenover Tercer Equipo.

De Thai is klaar met alle kritiek die hij over zich heen krijgt. “Er is altijd wel iets te zeggen, maar uiteindelijk zal ik niets veranderen aan mijzelf na alles wat gezegd wordt. Ik weet wat ik moet doen en focus mij op de best mogelijke resultaten”, sluit hij af.

Mocht Albon Red Bull volgend jaar moeten verlaten, dan is de vraag of hij überhaupt wel naar AlphaTauri kan. Het zusterteam van Red Bull heeft namelijk twee potentiële coureurs die Daniil Kvyat kunnen vervangen: Alexander Albon en Yuki Tsunoda.

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties