F1 Nieuws

Viaplay doet onthulling over gesprek tussen Verstappen-kamp en Red Bull-leiding

Max Verstappen met Kimi Antonelli en Lewis Hamilton op de grid in Bahrein
BSR Agency
F1 Nieuws

Viaplay doet onthulling over gesprek tussen Verstappen-kamp en Red Bull-leiding

Max Verstappen met Kimi Antonelli en Lewis Hamilton op de grid in Bahrein
BSR Agency

In het Viaplay-programma Vrooooom heeft Chiel van Koldenhoven, verslaggever van de zender, laten weten dat er een gesprek heeft plaatsgevonden tussen het Verstappen-kamp en de leiding van Red Bull Racing. Manager Raymond Vermeulen sprak voor Verstappen tijdens het overleg met de hoge heren van het Oostenrijkse raceteam, na de verschrikkelijke race in Bahrein.

Op het Bahrain International Circuit liep het allemaal niet naar wens voor Verstappen, die uiteindelijk als zesde eindigde. Zijn hoop om zijn vijfde achtereenvolgende titel te winnen lijkt op dit moment in de ijskast te kunnen en dat doet pijn bij 'Team Verstappen'. Hierdoor besloot Vermeulen, namens Max, in gesprek te gaan met de leiding van Red Bull, om de zorgen vanuit de stercoureur duidelijk te maken.

"Het was een slecht weekend voor Red Bull Racing hier in Bahrein. En na afloop van de race heeft in de hospitality van het team hier achter mij een gesprek plaats gevonden tussen de manager van Max Verstappen, Raymond Vermeulen, en de leiding van Red Bull: Christian Horner en Helmut Marko", begint Chiel van Koldenhoven.

"Het was een constructief gesprek en daarin heeft Vermeulen zijn zorgen geuit over de feiten die op dit moment tegen Red Bull spreken. En de leiding van Red Bull heeft dat ook beaamt. Kijk, Red Bull Racing is natuurlijk een topteam, maar het pakket is op dit moment niet voldoende voor de winst."

Overigens heeft de manager van Max Verstappen richting het team geuit dat hij vertrouwen heeft in de updates die in Imola geïntroduceerd zullen worden aan de RB21 van de Nederlander. Zelf wilde Verstappen daar niet naar kijken en gelooft hij Red Bull niet meer op hun woord.

"Wel heeft Vermeulen zijn vertrouwen uitgesproken in de upgrades die het team ergens in de komende races op de auto wil gaan brengen, dat die upgrades het team en de auto ook weer terug naar de top moeten brengen", aldus de Viaplay-verslaggever.

'Er wordt aan Verstappen getrokken'

Als men in de studio bij het Viaplay-programma Vrooooom reageert op het nieuws dat Van Koldenhoven bracht, weet Tom Coronel direct te melden dat hij heel goed snapt waarom Raymond Vermeulen een gesprek is aangegaan met Helmut Marko en Christian Horner. De Viaplay-analist laat weten dat het Verstappen-kamp op dit moment de druk aan het opbouwen is richting Red Bull, omdat het Oostenrijkse team écht moet zorgen dat de auto beter wordt, de komende weken.

Lukt dat niet, dan bestaat de kans dat Verstappen vertrekt naar een concurrent - wellicht Mercedes of Aston Martin - want de viervoudig wereldkampioen kan genieten van interesse van buitenaf, weet Coronel.

"De druk wordt natuurlijk gewoon opgebouwd. Ja, want Max heeft natuurlijk nog keuzes, laat ik het even zo voorzichtig zeggen, er wordt natuurlijk namen getrokken en er zijn andere teams ook geïnteresseerd zijn in hem."

Net binnen

LAAD MEER ARTIKELEN

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties